Hatátitlá

Tábor probíhá v místě Kurdějov, což je malebná vesnička na jih od Brna, velice dobře dostupná po dálnici D2. Kurdějov leží v údolí, obklopený lesy a krásným prostředím, v blízkosti se nachází Chko Kamenný vrch. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití

CENA: 2500,-, 

URČEN: pro děti od 6 do 12 let

DOBA: Po – Pá, 7.30 – 16.00, jsme flexibilní, příchod i odchod můžeme individuálně domluvit

NÁPLŇ: tábor je určen pro všechny děti, které zajímá příroda, turistika a sport. Budeme jezdit na koni a seznamovat se se vším, co k nim patří, tzn. i jednoduchá práce. Chodit na výlety, povídat si o fauně a flóře, vyrobíme si něco malého. Zahrajeme si různé hry a budeme se koupat.

STRAVA: 2 x svačina, 1x teplý oběd, pití celý den

Doporučený seznam věcí na příměstský tábor Hatátitlá

(sebou do batůžku)

pevnější elasťáky či džíny z neklouzavého materiálu, dole úzké, dlouhé, ne šusťáky

pevné uzavřené boty s hladkou podrážkou, ne pohorky, vhodné pro jízdu na koni

přilba, může být cyklistická, správná velikost (kdo nemá, zapůjčíme)

páteřák (kdo nemá, zapůjčíme)

repelent

opalovací krém, láhev na pití

pokrývku hlavy při slunečném počasí

plavky, ručník, rukávky

holinky, pláštěnka (v případě deště)

kdo užívá pravidelně léky, tak své léky

  • láhev na pití

 

Chtěla bych upozornit rodiče, že se budeme pohybovat v blízkosti živých velkých zvířat, koní, a proto budeme vyžadovat maximální spolupráci, nechceme, aby se někomu něco stalo v důsledku toho, že neuposlechne pokyny. Dále bych ráda upozornila na to, že jízda a výcvik na koni je jen na vlastní nebezpečí, ježdění není povinné. I přes kvalitní výchovu našich koní se stále jedná jen o zvířata, která jednají na základě svých instinktů. Pokud bude opakovaně docházet k nevhodnému chování, bude na to jedinec důrazně upozorněn a následně rodiče.