Taneční tábor s koňmi v Kurdějově, okr. Břeclav
I v letošním roce nabízíme taneční TÁBOR s koňmi!!! A ani tentokrát nepřijdou děti o skvělou zábavu v tanečním sále, jízdy na koních a další společné aktivity, jako je například výjezd na koupaliště a mnoho dalšího!. termín:  4. - 10.8.2019       / Kurdějov / okr. Břeclav /
5 – 15 let / začátečníci i pokročilí /
přihlášky:     www.pastviny-kurdejov.cz, klempart@seznam.cz
cena:
      platba do 31.5./4400,-    platba do 30.6./4600

Pro nováčky!
Tábor probíhá v místě Kurdějov, což je malebná vesnička na jih od Brna, velice dobře dostupná po dálnici D2. Kurdějov leží v údolí, obklopený lesy a krásným prostředím, v blízkosti se nachází Chko Kamenný vrch. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.
Ubytováni budeme v novém sále, kde budeme spát na karimatkách a ve spacácích. Máme zde k dispozici dvě šatny se sprchami a WC, pro kluky a holky zvlášť. Jíst budeme v prostorách vedle sálu a v místní restauraci, vynikající domácí stravu min. 5 x denně. Pitný režim zajištěn.
Taneční tábor je pro holky i kluky, zkrátka pro všechny příznivce těchto tanečních stylů: Hip Hop, Funk styles, R’n’B, break dance, dancehall a další streetové styly. Vhodné též pro začátečníky, stačí jen zájem o tanec a pohyb. Kromě výuky tance si přiblížíme život koňů, a to se vším, co k nim patří. A ještě k tomu si zasportujeme, zasoutěžíme, zahrajeme stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry. Budeme se koupat, hrát hry, chodit do lesa, a dělat táboráky.
Vyučovat Vás budou lektoři TSB,  Art Factory Brno (www.artfactorybrno.cz): nechte se překvapit 
Práci s koňmi, jak k nim přistupovat a starat se o ně Vás naučí Kačka Lempartová.
Zahájení tábora v neděli mezi 15.00 – 17.00 hodinou!
Ukončení tábora v sobotu v 10.00 tanečním vystoupením pro rodiče a postupný odjezd.